Piepenhagen August (Soldin 1791 - 1868 Praha)
Alpská krajina, nesignováno, olej/papír fixovaný na kartonu, 12,5 x 16 cm, v minulosti restaurováno s četnými retušemi, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |